جمعه, ۲۹ تیر ۱۳۹۷

برگزاری جلسه ارائه گزارش پژوهشی و تقدیر از فعالان عرصه پژوهش دانشکده ادبیات و علوم انسانی سال 95

 


95-02

جلسه ارائه گزارش پژوهشی و تقدیر از فعالان عرصه پژوهش توسط آقای دکتر پیش قدم معاون پژوهش و فناوری دانشکده ادبیات در هفته پژوهش و فناوری با حضور آقای دکتر سجادی مدیر محترم پژوهشی دانشگاه، آقای دکتر هاشمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه، هیأت رئیسه دانشکده ادبیات و آقای دکتر محمدسعید احدیان مدیر عامل موسسه فرهنگی هنری خراسان و جمعی از فرهیختگان، استادان و دانشجویان روز سه‌شنبه 23 آذرماه 1395 ساعت 9:30 صبح، در محل تالار فردوسی دانشکده ادبیات برگزار گردید.

95-01

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش کلیپ دانشکده سخنرانی توسط پروفسور ریاضی استاد تمام دانشگاه مک‌کواری استرالیا سخنرانی با موضوع «مقایسه نظام پایان نامه‌نویسی در ایران و استرالیا» صورت گرفت.

95-08

پس از ایشان دکتر پیش‌قدم ضمن عرض خیرمقدم به میهانان ارجمند به بیان فعالیتهای پژوهشی دانشکده در یک سال اخیر به روایت تصویر پرداخت.

 سپس از سایت انگلیسی دانشکده ادبیات و علوم انسانی توسط آقای مهندس یوسفی رونمایی شد.

در ادامه از سازمانهایی که با این دانشکده همکاری داشتند (موسسه فرهنگی هنری خراسان، کتابخانه و مرکز اسناد آستان قدس رضوی)، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

و در انتهای جلسه نیز از افراد برگزیده عرصه پژوهش که شامل پژوهشگر، سردبیر، سایت، کتابدار و دانشجویان برگزیده بودند تقدیر شد و هدایای خود را دریافت کردند.

95-05

95-06